| |


בס"ד, יום ראשון א' בתמוז תשע"ז  25.6.2017
דף הבית מידע למשפחת הנפטר  דינים ומנהגים  הנצחה וזיכרון  בתי עלמין  אודות חברה קדישא ת"א - יפו 
קצת היסטוריה...
אודות חברה קדישא ת"א - יפו
קמחא דפסחא
מועד לכל חי - ביטאון הח"ק
ישובים שבתחום טיפול חברה קדישא
חברי הנהלה ובעלי תפקידים
שירותי החברה קדישא
מוקדי שירות
פניות ציבור
מכרזים
בית העלמין הדרום (חולון - בת ים)
בית העלמין טרומפלדור
בית העלמין העתיק ביפו
בית העלמין ירקון
בית העלמין נחלת יצחק
בית העלמין קרית שאול
חיפוש נפטרים
מועדי הלוויות
יושבים שבעה - ניחום אבלים
נפטרים שמועד אזכרתם חל היום
אישים
עולמות שחרבו - קהילות בשואה
גדולי ישראל
חללי צה"ל והמחתרות
נפגעי פעולות איבה
תפילות (לפי עדות)
תפילות בבית העלמין לפי שם הנפטר
תהילים ומשניות לפי שם הנפטר
הלכות ומנהגי אבלות
חישוב תאריכי אבלות
שאלות ותשובות (שאל את הרב)
מוקדי שירות
הליך סידור הלוויה והקבורה
רכישת מקומות
יצירת מודעת אבל / אזכרה
הקמת מצבה
פסוקים למצבה
סוגי קבורה
אינדקס נותני שירות
מועדי הלוויות

הלוויית אלעזר מרדכי ע"ה
הלוויית איטיג איציק מיכאל ע"ה
הלוויית מנו רחל ע"ה
הלוויית כהן שושנה רוזה ע"ה
הלוויית לוי בתיה ע"ה
הלוויית דואניאס רנה ע"ה
הלוויית שור חוה ע"ה
הלוויית שרון רחל ע"ה
הלוויית ברקאי רון ע"ה
הלוויית פרנז'י טילדה ע"ה
הלוויית גליקמן פרוש מאיר צבי ע"ה
הלוויית אידלסון פנחס ע"ה
הלוויית ארול מרים ע"ה
הלוויית מאיר בדריה ע"ה
הלוויית קוניחובסקי צבי שמחה ע"ה
הלוויית אלמלן מלכה ע"ה
הלוויית שרעבי יעל ע"ה
הלוויית עובדיה רחל ע"ה
הלוויית ארזי עליזה ע"ה
לרשימה המלאה
דף הבית > הנצחה וזכרון > מועדי הלוויות
מעודכן לשעה:0:13
מועדי הלוויות יום ראשון א' בתמוז תשע"ז, 25/06/2017
שעת הלוויהשם הנפטרשם האבבית העלמיןמקום מפגשמפהניחום אבלים
11:00 אלעזר מרדכי גרשון ירקון גאולה
12:00 איטיג איציק מיכאל לזר ירקון משרדים
16:00 מנו רחל אליהו הדרום (חולון בת ים) משרדים
14:00 כהן שושנה רוזה ניסן הדרום (חולון בת ים) משרדים
14:00 לוי בתיה חנוך קרית שאול משרדים
11:00 דואניאס רנה יוסף קרית שאול משרדים
16:00 שור חוה זאב נחלת יצחק משרדים
08:00 שרון רחל ברוך דוד קרית שאול משרדים
11:00 ברקאי רון מיכאל הדרום (חולון בת ים) משרדים
12:00 פרנז'י טילדה יוסף הדרום (חולון בת ים) משרדים
11:30 גליקמן פרוש מאיר צבי שלמה ירקון חסד
18:00 אידלסון פנחס צבי ירקון חסד
15:00 ארול מרים פרטונטו ירקון חסד
12:30 מאיר בדריה משה ירקון חסד
14:00 קוניחובסקי צבי שמחה קופל ירקון חסד
13:00 אלמלן מלכה יחיא הדרום (חולון בת ים) משרדים
16:00 שרעבי יעל סעדיה ירקון חסד
13:00 עובדיה רחל אליהו קרית שאול משרדים
17:00 ארזי עליזה אהרון הדרום (חולון בת ים) משרדים