| |


בס"ד, יום ראשון י"ד באייר תשע"ט  19.5.2019
דף הבית מידע למשפחת הנפטר  דינים ומנהגים  הנצחה וזיכרון  בתי עלמין  אודות חברה קדישא ת"א - יפו 
קצת היסטוריה...
אודות חברה קדישא ת"א - יפו
קמחא דפסחא
מועד לכל חי - ביטאון הח"ק
ישובים שבתחום טיפול חברה קדישא
חברי הנהלה ובעלי תפקידים
שירותי החברה קדישא
מוקדי שירות
פניות ציבור
מכרזים
בית העלמין הדרום (חולון - בת ים)
בית העלמין טרומפלדור
בית העלמין העתיק ביפו
בית העלמין ירקון
בית העלמין נחלת יצחק
בית העלמין קרית שאול
חיפוש נפטרים
מועדי הלוויות
יושבים שבעה - ניחום אבלים
נפטרים שמועד אזכרתם חל היום
אישים
עולמות שחרבו - קהילות בשואה
גדולי ישראל
חללי צה"ל והמחתרות
נפגעי פעולות איבה
תפילות (לפי עדות)
תפילות בבית העלמין לפי שם הנפטר
תהילים ומשניות לפי שם הנפטר
הלכות ומנהגי אבלות
חישוב תאריכי אבלות
שאלות ותשובות (שאל את הרב)
מוקדי שירות
הליך סידור הלוויה והקבורה
רכישת מקומות
יצירת מודעת אבל / אזכרה
הקמת מצבה
פסוקים למצבה
סוגי קבורה
אינדקס נותני שירות
מועדי הלוויות

הלוויית רינקביץ יצחק ע"ה
הלוויית אברהם נז'ד ע"ה
הלוויית לשצינסקי מריה ע"ה
הלוויית שחר אסתר ע"ה
הלוויית חדיו שמואל ע"ה
הלוויית בורק שרה ע"ה
הלוויית שעיו זקיה ע"ה
הלוויית שמאי דוד ע"ה
הלוויית אמון דוד ע"ה
הלוויית שמפנסקי גנאדי ע"ה
הלוויית זרוג אלי ע"ה
הלוויית שפלר יוסף ע"ה
הלוויית וקר לב ע"ה
הלוויית כץ שלום סלו ע"ה
הלוויית גוקיילו יורי ע"ה
הלוויית קלנטרוב מרה ע"ה
הלוויית פרגר דימטרי ע"ה
הלוויית ימיני דליה ע"ה
הלוויית סמוכה יולט ע"ה
הלוויית לוי אליעזר ע"ה
הלוויית אורן שרה ע"ה
הלוויית קוקשטל מרגריטה ע"ה
הלוויית רסלר אירנה ע"ה
הלוויית אוריול מניה ע"ה
הלוויית קדש מנוחה ע"ה
הלוויית ברנע אבנר ע"ה
הלוויית זיגל אסתר ע"ה
הלוויית הנדלרסקי צילה ע"ה
הלוויית טולדו רוזה ע"ה
הלוויית גרימברג שרית ע"ה
הלוויית אברמוביץ לוטה ע"ה
הלוויית יצחקי שמואל סם ע"ה
הלוויית צקוטאי רחמים ע"ה
הלוויית מלכי עזרא ע"ה
הלוויית זליקוב טטיאנה ע"ה
הלוויית אברהם יפה ע"ה
לרשימה המלאה
דף הבית > הנצחה וזכרון > מועדי הלוויות
מעודכן לשעה:13:54
מועדי הלוויות יום ראשון י"ד באייר תשע"ט, 19/05/2019
שעת הלוויהשם הנפטרשם האבבית העלמיןמקום מפגשמפהניחום אבלים
11:00 (התקיימה) רינקביץ יצחק אברהם יעקב קרית שאול משרדים
11:30 אברהם נז'ד יעקב ירקון גאולה
12:00 לשצינסקי מריה פרץ הדרום (חולון בת ים) משרדים
14:00 חדיו שמואל יצחק נחלת יצחק משרדים
17:00 בורק שרה יעקב הדרום (חולון בת ים) משרדים
14:00 שעיו זקיה עזרא ירקון גאולה
16:00 שמאי דוד כדורי ירקון חסד
15:00 אמון דוד נסים ירקון גאולה
12:30 שמפנסקי גנאדי יפים ירקון חסד
11:00 (התקיימה) זרוג אלי נסים ירקון חסד
12:00 שפלר יוסף יוסף ירקון חסד
12:45 וקר לב גריגורי ירקון חסד
13:00 כץ שלום סלו שמואל קרית שאול משרדים
14:30 גוקיילו יורי מיכאל ירקון משרדים
14:30 קלנטרוב מרה מנשה ירקון גאולה
13:30 פרגר דימטרי מיכאל ירקון גאולה
15:30 ימיני דליה ישראל ירקון חסד
17:00 סמוכה יולט יהודה ירקון חסד
14:00 לוי אליעזר יוסף הדרום (חולון בת ים) משרדים
16:30 אורן שרה יצחק ירקון חסד
15:00 קוקשטל מרגריטה קונסטנטין ירקון משרדים
15:00 רסלר אירנה הרמן הדרום (חולון בת ים) משרדים
14:00 אוריול מניה חיים ירקון חסד
14:00 קדש מנוחה יהודה קרית שאול משרדים
18:00 ברנע אבנר ברוך הדרום (חולון בת ים) משרדים
16:00 זיגל אסתר אברהם ירקון גאולה
16:15 הנדלרסקי צילה יוסף ירקון חסד
18:00 גרימברג שרית שמואל ירקון חסד
17:00 אברמוביץ לוטה שמואל קרית שאול משרדים
16:00 צקוטאי רחמים אגאי הדרום (חולון בת ים) משרדים
19:00 מלכי עזרא מוסה ירקון חסד
17:01 זליקוב טטיאנה שמואל הדרום (חולון בת ים) משרדים
17:00 אברהם יפה ג'אק ירקון גאולה

מועדי הלוויות יום שני ט"ו באייר תשע"ט, 20/05/2019
שעת הלוויהשם הנפטרשם האבבית העלמיןמקום מפגשמפהניחום אבלים
11:15 שחר אסתר משה קרית שאול משרדים
08:00 טולדו רוזה יצחק הדרום (חולון בת ים) משרדים
16:00 יצחקי שמואל סם יהושע הדרום (חולון בת ים) משרדים