| |


בס"ד, יום רביעי ו' בכסלו תשע"ט  14.11.2018
דף הבית מידע למשפחת הנפטר  דינים ומנהגים  הנצחה וזיכרון  בתי עלמין  אודות חברה קדישא ת"א - יפו 
קצת היסטוריה...
אודות חברה קדישא ת"א - יפו
קמחא דפסחא
מועד לכל חי - ביטאון הח"ק
ישובים שבתחום טיפול חברה קדישא
חברי הנהלה ובעלי תפקידים
שירותי החברה קדישא
מוקדי שירות
פניות ציבור
מכרזים
בית העלמין הדרום (חולון - בת ים)
בית העלמין טרומפלדור
בית העלמין העתיק ביפו
בית העלמין ירקון
בית העלמין נחלת יצחק
בית העלמין קרית שאול
חיפוש נפטרים
מועדי הלוויות
יושבים שבעה - ניחום אבלים
נפטרים שמועד אזכרתם חל היום
אישים
עולמות שחרבו - קהילות בשואה
גדולי ישראל
חללי צה"ל והמחתרות
נפגעי פעולות איבה
תפילות (לפי עדות)
תפילות בבית העלמין לפי שם הנפטר
תהילים ומשניות לפי שם הנפטר
הלכות ומנהגי אבלות
חישוב תאריכי אבלות
שאלות ותשובות (שאל את הרב)
מוקדי שירות
הליך סידור הלוויה והקבורה
רכישת מקומות
יצירת מודעת אבל / אזכרה
הקמת מצבה
פסוקים למצבה
סוגי קבורה
אינדקס נותני שירות
מועדי הלוויות

הלוויית דנגור סלים ע"ה
הלוויית אברם ינקה ע"ה
הלוויית איזיק דב ע"ה
הלוויית לוי רוזה ע"ה
הלוויית גרובמן רוזה ע"ה
הלוויית מזרחי עופרה ע"ה
הלוויית חייט יעקב ע"ה
הלוויית סולמי נחמן ע"ה
הלוויית סימן טוב חיים ע"ה
הלוויית מנשרוב דוד ע"ה
הלוויית דרויש נורית ע"ה
הלוויית קלנטרוב יוסף ע"ה
הלוויית אנקרי אליעזר ע"ה
הלוויית יסינסקי אברשטרק עדה ע"ה
הלוויית מרקוס פני ע"ה
הלוויית נבו ארז שלמה ע"ה
הלוויית דוידס נחמיה ע"ה
הלוויית קורנפלד גיזלה ע"ה
הלוויית ליבנד ישראל ע"ה
הלוויית פטל מנשה ע"ה
לרשימה המלאה
דף הבית > הנצחה וזכרון > מועדי הלוויות
מעודכן לשעה:14:37
מועדי הלוויות יום רביעי ו' בכסלו תשע"ט, 14/11/2018
שעת הלוויהשם הנפטרשם האבבית העלמיןמקום מפגשמפהניחום אבלים
15:30 דנגור סלים ציון קרית שאול משרדים
11:30 (התקיימה) אברם ינקה מוטל ירקון חסד
16:00 איזיק דב שמואל הדרום (חולון בת ים) משרדים
14:00 (התקיימה) לוי רוזה משה הדרום (חולון בת ים) משרדים
12:00 (התקיימה) גרובמן רוזה שמואל קרית שאול משרדים
13:00 (התקיימה) מזרחי עופרה משה הדרום (חולון בת ים) משרדים
13:00 (התקיימה) חייט יעקב סלמן ירקון גאולה
15:00 סולמי נחמן שמואל ירקון חסד
17:00 סימן טוב חיים יעקב הדרום (חולון בת ים) משרדים
12:00 (התקיימה) מנשרוב דוד שלמה הדרום (חולון בת ים) משרדים
16:00 דרויש נורית יחזקאל ירקון גאולה
15:00 קלנטרוב יוסף חייה ירקון גאולה
15:30 אנקרי אליעזר אשר מסעוד ירקון חסד
15:00 קורנפלד גיזלה ז'אן הדרום (חולון בת ים) משרדים

מועדי הלוויות יום חמישי ז' בכסלו תשע"ט, 15/11/2018
שעת הלוויהשם הנפטרשם האבבית העלמיןמקום מפגשמפהניחום אבלים
11:00 יסינסקי אברשטרק עדה איזאק ירקון גאולה
11:00 מרקוס פני מאיר הדרום (חולון בת ים) משרדים
12:00 נבו ארז שלמה שלום ירקון חסד
11:00 דוידס נחמיה יוסף קרית שאול משרדים
12:00 ליבנד ישראל יהושע קרית שאול משרדים
11:30 פטל מנשה משה קרית שאול משרדים